02/08/2021

Текст «Про компанію»: специфіка написання

повернутися до списку статей →

Можна переглянути десятки сайтів, і всі тексти на сторінці «Про нас» («Про компанію») – наче близнюки. Тут інформація про «висококласних професійних фахівців», «багаторічний досвід роботи», а от по суті – нічого. Але ж знайомство бізнесу зі споживачем відбувається саме тут. І текст, що розповідає про компанію, має виділятися на тлі конкурентів.

Серед інших розділів сайту цей найбільш непростий у наповненні. Звернувшись до Fractus, Ви отримаєте оригінальний, нешаблонний текст про компанію, який спрацює на імідж та викличе довіру клієнтів.

Особливості тексту «Про компанію»

Оскільки контент насамперед іміджевий, його завдання – позиціювання: створення у споживача певного образу, думки про компанію.

Тому як би не хотілося розхвалити себе і розповідати лише про себе, споживачеві це не цікаво. Він прийшов на сайт не за цим, а у пошуку вирішення свого завдання. Тому розповідати про компанію слід тільки через призму його проблем. Варто показати: вона знає потреби клієнта, обставини, що привели його сюди. І зможе їх задовольнити – тому і виробляє продукцію (або надає послуги).

Особливості тексту «Про компанію»

Складники тексту «Про нас»

Хороший текст про компанію містить таку інформацію:

  • назва компанії;
  • чим вона допомагає клієнту – що і як робить;
  • особливості, специфіка товару/справи;
  • переваги;
  • факти як докази.

Текст має бути живим, простим, динамічним. Мова – зрозумілою, ключові слова – органічно вписаними. Розмір тексту – від 1000 до 3000 знаків. Абстрактні поняття краще замінити прикладами. І жодних кліше, штампів, води.

Додаткова інформація

  1. Історія. Перш ніж замовити текст про компанію, потрібно підібрати історію: споживачам подобаються цікаві оповідки. До прикладу, можна розповісти, як засновник не зміг знайти для себе щоденник, а тому вирішив створити компанію з їхнього виробництва. Або як продукт розв’язав задачу клієнта. Головне – знайти яскравий приклад, який чіпляє та надихає.
  2. Фото. Наочність на цій сторінці важлива. Тому варто посилити текст фотографіями. Якщо бізнес вирішує завдання споживачів, пропонуючи їм, наприклад, електрокаміни, слід показати, як вони виглядають. Підійде також формат і фоторепортажу процесу виробництва.
  3. Фахівці. Споживачі хочуть бачити не міфічних «професійних професіоналів», а конкретних людей, з фото, посадами, даними про них. Тому написання статті про компанію передбачає і таку інформацію. Потрібно показати, як кожен вирішує завдання клієнта. Хороший хід додати хобі та інтереси: це робить компанію ближчою до споживача.
  4. Докази. Слід показати замовнику, як відбуваються процеси, з ким комунікує компанія. Крім фото продукції та виробництва, варто додати сертифікати, дипломи, назви компаній та фото людей, з якими була співпраця. Важливими також є відгуки, проте реальні, не куплені.

Додаткова інформація

Потрібен текст? Замовляйте у Fractus

Якщо необхідний сильний, унікальний, оригінальний текст для сторінки «Про нас», звертайтеся до Fractus. У нас сформований штат співробітників, що працюють над створенням текстів. Це SEO-спеціаліст, райтер, редактор. Є програмне забезпечення, технічне обладнання.

Ви отримаєте текст, що виділяється серед сотень інших. Але в ньому дійсно буде все про компанію: хто вона, чим займається, в чому її цінності. А головне, інформація, важлива та корисна замовнику: відповідь на питання, як компанія розв’яже його проблему. Словом, текст, який працює.

Замовляйте текст про компанію у нас! Ми створимо контент, який сформує у споживача позитивний образ бренду, спонукатиме його співпрацювати.

Приєднуйся та обирай тисячі товарів для опту (гурту) і дропшипінгу від українських постачальників, розширюй свій бізнес, здійснюй завантаження товарів у свій інтернет-магазин!