20/02/2019

Дропшипінг у Telegram

повернутися до списку статей →

Система Fractus дозволяє тобі заробляти максимально зручним способом. Спеціально для тебе ми відкрили канал у популярному месенджері Telegram «Fractus.pro», щоб одночасно розширити сферу твоєї діяльності і спростити процес отримання прибутку. Ти на власному досвіді переконаєшся, як легко заробляти на цьому ресурсі разом з нами! Це справжня знахідка для будь-кого, хто прагне зробити дропшипінг у Telegram джерелом свого доходу.

Дропшипінг у Telegram і його старт

Що тобі потрібно для старту? Усього лише наявність смартфона, планшета або іншого ґаджета з доступом до інтернету. І звичайно ж, необхідно підписатися на наш канал «Fractus.pro». Тобто займатися дропшипінгом у Telegram може фактично кожен, у кого є бажання.

Дропшипінг у Telegram і його старт

Як знайти клієнтів?

Далі слід знайти клієнтів, що на цей час дуже просто. Один із найпростіших і найефективніших способів – це розміщення оголошень на безкоштовних ресурсах (наприклад, OLX, Besplatka, Prom, Ria). Шукати покупців також можна через популярні соціальні мережі (Instagram, Facebook) і месенджери (Telegram, Viber). Для цього необхідно створити свою робочу сторінку або канал для публікації постів. Таким чином ти зможеш запропонувати потенційним клієнтам великий асортимент якісних товарів за конкурентною ринковою ціною. За бажання можна вибрати якусь одну категорію або тип продукції, які тобі найближчі. Головне, ти знаєш, що твою діяльність підтримує ціла система, яка в будь-який момент готова надати тобі допомогу.

Як отримати прибуток за допомогою каналу Telegram «Fractus.pro»

Як діяти після надходження замовлення? Слід просто скопіювати модель товару і ввести її в пошук Telegram. Перед тобою з’явиться необхідний продукт і його картка з основною інформацією про нього. Детальні характеристики ти можеш побачити, якщо зареєструєшся в нашій системі Fractus.pro. Також у тебе завжди є можливість запитати про все, що тебе цікавить, у нашого менеджера.

Після того як ти отримав замовлення на певний товар і знайшов його в системі, достатньо просто написати менеджеру Fractus, куди його відправити, і отримати свій прибуток від різниці між оптовою і роздрібною ціною.

Настав час ери «Вільних підприємців»! Відтепер заробляти можна легко, швидко, завжди і всюди. Підписуйся на Telegram-канал «Fractus.pro», реєструйся в системі і ставай успішним дропшипером, не докладаючи особливих зусиль, не витрачаючи часу і коштів на навчання і стартовий капітал.

Приєднуйся та обирай тисячі товарів для опту (гурту) і дропшипінгу від українських постачальників, розширюй свій бізнес, здійснюй завантаження товарів у свій інтернет-магазин!