18/07/2018

Дропшипером бути легко з Fractus!

повернутися до списку статей →

Тобі потрібен додатковий дохід, але немає достатньої кількості часу, щоб знайти постійну роботу? Ти із задоволенням займався б комерцією, але немає ні стартового капіталу, ні необхідних знань, ні досвіду у цій галузі? Вихід безумовно є. Це дропшипінг. Ти можеш стати успішним дропшипером, і саме Fractus допоможе тобі. Ця система розроблена спеціально для того, щоб спростити роботу всіх учасників торгівлі. Тут початківець дропшипер зможе знайти все для того, щоб його діяльність приносила прибуток і задоволення за мінімальної витрати часу та інших ресурсів.

Ти можеш стати успішним дропшипером з Fractus!

Дропшипінг із Fractus: головні переваги

Дропшипінг у системі Fractus передбачає безліч переваг, які максимально спрощують і покращують робочий процес. Це:

 • Економія часу. Достатньо приділити всього кілька годин на день, щоб отримувати стабільний дохід. Немає необхідності пристосовуватися до стандартного робочого графіку: 8-годинного трудового дня по буднях.
 • Відстань. Можна спокійно працювати у будь-якому зручному для тебе місці у будь-якій точці планети: чи то вдома, чи на природі. Головне, щоб у тебе був доступ до інтернету.
 • Мінімальні фінансові витрати. Такий вид діяльності не вимагає фінансових витрат на закупівлю товару, утримання складу, офісу та персоналу. Тобто немає необхідності у стартовому капіталі.
 • Інформація. Система Fractus розроблена таким чином, щоб ти легко міг знайти всю необхідну для роботи інформацію і скористатися нею.
 • Постачальники. Тобі не доведеться витрачати час на пошук надійних постачальників, підбір кращих пропозицій та порівняння вартості продукції. У твоєму розпорядженні буде повна база постачальників зі зручною навігацією. Тобто ти зможеш легко відібрати слушні пропозиції і відразу побачити можливий дохід. До того ж ти без проблем можеш співпрацювати з різними постачальниками і отримувати максимальну користь.
 • Асортимент. Ти маєш можливість розширювати асортимент товарів на власний розсуд, щоб збільшити прибуток. Цьому сприяє відсутність паперової тяганини і великий перелік актуальних категорій із безліччю привабливих пропозицій.
 • Перспектива. Ти можеш залишатися дропшипером стільки, скільки забажаєш, або скільки того вимагатимуть обставини. У майбутньому отримані знання і досвід допоможуть тобі стати успішним підприємцем і суттєво підвищити рівень доходу.
 • Мінімальні ризики. Навіть у разі невдачі, ти нічого не втратиш, оскільки твої вкладення у бізнес мінімальні. Ти не забиваєш склад товаром, який у разі промаху доведеться продати собі у збиток.

Дропшипінг із Fractus: головні переваги

Як стати успішним дропшипером

Для того щоб стати успішним дропшипером, необхідно продумати до дрібниць три головні аспекти, які безпосередньо впливають на ефективність твоєї діяльності. Це постановка мети, визначення мотивації і складання графіка. Розглянемо їх докладніше:

 • Мета. Постав перед собою мету і чітко окресли її межі. По пунктах розклади, що тобі слід зробити для її здійснення. Основних цілей може бути декілька, але всі вони спрямовані на те, щоб стати успішним дропшипером. Наприклад, твоя мета – вибрати товар, який ти будеш реалізовувати. Які нюанси у цьому разі важливі? Твої власні уподобання та інтереси. Припустімо, ти «дружиш» з технікою, тоді тобі ніщо не заважає продавати товари саме з цієї категорії. У тебе є діти, тоді ти напевно розбираєшся у продукції для малюків. Цікавою сферою діяльності для дівчат може стати продаж косметики і прикрас, для чоловіків – запчастин або товарів для активного відпочинку та туризму. Можливо, твоє хобі – рукоділля, тоді тобі напевно найпростіше буде продавати товари з цієї категорії. Адже ти точно зможеш легко презентувати таку продукцію і допоможеш клієнтам вибрати потрібну річ.
 • Мотивація. Подумай про те, що мотивує тебе займатися дропшипінгом. Це може бути тимчасовий заробіток, додатковий прибуток, самоствердження, професійне зростання, нові знання і досвід. У будь-якому разі, це те, що керує тобою, коли ти збираєшся стати дропшипером. Це той мінімум, до якого ти прагнеш. Чому мінімум? Тому що у процесі роботи ти зможеш отримати масу інших «бонусів», які будуть не менш важливими і приємними.
 • Графік. Вчися правильно планувати свою роботу і керувати часом, у іншому разі, тобі завжди буде здаватися, що ти нічого не встигаєш. Склади зручний для себе графік з урахуванням власних ресурсів (це може бути основна робота, навчання, саморозвиток, домашні обов’язки, словом, усе, що вимагає твоєї уваги протягом дня). Порахуй скільки часу ти можеш приділяти комерційній діяльності та в який час доби. Намагайся планувати свою роботу таким чином, щоб цей час був максимально продуктивним. Завжди складай графік на наступний день у письмовому вигляді. Це допоможе розвантажити твої думки і звільнить простір для повноцінного відпочинку, адже не треба буде весь час думати, що ж я буду робити завтра і як нічого не забути. Учися вправно керувати своїм часом і розподіляти сили, і ти побачиш, наскільки ефективнішою і результативнішою стане твоя праця.
Як стати успішним дропшипером
Згодом тобі вдасться побачити результати своїх старань, головне, правильно організувати свою роботу і розрахувати час. Реєструйся у системі Fractus, розвивай свій бізнес разом з нами, і ніщо не стане на шляху до твого успіху!

Приєднуйся та обирай тисячі товарів для опту (гурту) і дропшипінгу від українських постачальників, розширюй свій бізнес, здійснюй завантаження товарів у свій інтернет-магазин!