20/10/2022

Мікротекст – спосіб підвищити конверсії

повернутися до списку статей →

Залучити користувача на сайт – половина справи. Слід його підштовхнути до цільових дій. Щоб він їх вчинив, необхідний зручний інтерфейс. Тут не останню роль відіграє мікротекст. Ці невеликі текстові фрагменти мають величезну силу: вони допомагають здійснювати кроки, що ведуть до виконання цільової дії. Це орієнтири, які не дозволяють користувачеві збитися зі шляху.

Компанія Fractus допоможе в створенні ефективних мікротекстів. Звертайтеся!

Мікротекст: декілька слів про суть

Мікрокопія або мікротекст – це фраза або слово в інтерфейсі ресурсу, що підказує користувачеві, як йому діяти: зареєструватися, увійти в систему, коментувати пост, покласти товар у кошик, оплатити купівлю. Привертає користувача до, під час або після вчинення дії. Показники конверсій – реальних цільових дій – залежать від інтерфейсного тексту.

Мікротекст передусім націлений на користувача, а не на продукт. Якщо він корисний, користувачеві буде комфортно, він не піде, а значить, не піде можливість для бізнесу.

Мікротекст: декілька слів про суть

Створення мікротексту, який працюватиме

Необхідно дотримуватися деяких правил, щоб створити ідеальний для користувача інтерфейсний текст:

  • Нести користь. Чим точніше й чіткіше описано, до чого призведе заповнення форми або натискання кнопки, тим комфортніше користувач почуватиметься на ресурсі. Інформувати, уточнювати, направляти – значить нести цінність, а не заплутувати – ось мета мікроконтенту.
  • Писати по-людськи. Зрозуміла мова інтерфейсу – запорука того, що навіть дитина розбереться. Проста легка мова, близька до розмовної, стане для користувача дружньою. Не варто використовувати технічні терміни, жаргонізми, канцеляризми, незрозумілі скорочення. Краще відмовитися від шаблонних фраз та знайти свій стиль – так підвищується впізнаваність.
  • Залишати підказки. Якщо існує така можливість, не варто її втрачати. Наприклад, під час вибору аксесуарів для техніки біля поля введення номера та серії варто дати посилання на інструкцію, яка підкаже, де подивитися дані своєї техніки. Або під час заповнення анкети вказати час.
  • Бути коротким. Довгі речення важко читати. Простіше замість «Будь ласка, вкажіть адресу своєї електронної скриньки, щоб ми могли надіслати пробний варіант уроку» написати: «Залиште свій email, і ми надішлемо вам пробний урок». Але без перегину в мінімалізм.
  • Допомогти у виправленні помилки. Користувач припустився помилки, а тому не знає, як діяти далі? Слід повідомити йому не фразу, яка заводить у глухий кут – «Виникла помилка, будь ласка, виправте», а обнадійливе «Номер телефону занадто короткий».
  • Передбачати страхи. Внесення особистих даних пов’язане зі страхом. Тому варто попередити користувача. Наприклад, «Адреса вашої електронної скриньки не буде зазначена» або «Ваші дані не будуть передані третім особам». І повідомити, навіщо ресурсу особисті дані.
  • Протестувати. Створивши мікротекст, насамперед його необхідно протестувати. Причому не тільки фахівцями, які його створили, а звичайними користувачами. Вони точно підкажуть, що працює, а що доведеться покращувати.

Створення мікротексту, який працюватиме

Де замовити мікротексти? У Fractus

У розробленні сайту важливий не лише дизайн. Для гармонійної роботи потрібен дружній користувачеві інтерфейс. Тому замовляти мікротексти варто у фахівців компанії Fractus.

За написання мікротексту візьмуться професіонали, у яких достатній досвід роботи, є необхідне обладнання, програми, щоб виконати завдання на відмінно. Вони знають, що точно працює, і впровадять це у Ваш ресурс. Покращуйте свій ресурс разом із нами!

Приєднуйся та обирай тисячі товарів для опту (гурту) і дропшипінгу від українських постачальників, розширюй свій бізнес, здійснюй завантаження товарів у свій інтернет-магазин!