17/07/2018

Покупки в США: американські інтернет-магазини

повернутися до списку статей →

Популярність онлайн-шопінгу у США невпинно зростає. Існує думка, що купувати в американських інтернет-магазинах набагато вигідніше, ніж у наших. Чому? Та тому що там зовсім інший принцип торгових відносин, який передбачає цілу низку аспектів. Проте, хай там як, а перш ніж наважитися купити товари із США, необхідно знати про всі нюанси.

Товари із США

Переваги шопінгу в США

Перш за все, секрет затребуваності американських товарів криється в їхній високій якості. В інтернет-магазинах США найчастіше представлений найповніший асортимент як оригінальних брендових виробів, так і реплік. Тут покупців не лякає навіть напис «Made in China», оскільки те, що зроблено в Китаї для США кардинально відрізняється від того, що виготовляють для України та країн СНД.

Як не дивно, але вигідною виявляється і вартість товарів. Чому товари із США коштують дешевше, ніж вітчизняні? На це впливає багато чинників. Серед них можна відзначити свободу підприємництва. Тут невисокі податки, зокрема і мито, а також немає державних обмежень. До того ж часто комерційну діяльність здійснюють без участі всіляких посередників (яка істотно підвищує вартість товару). Навіть більше, слід зазначити, що у США конкуренція перебуває на дуже високому рівні і успіху досягають переважно ті, хто пропонує найвигідніші ціни, проводить різні акції і робить знижки. «Покупець завжди правий» – це головне правило саме американських магазинів. У конфліктних ситуаціях вони зазвичай стають на бік клієнта, щоб наступного разу він повернувся саме до них, а не пішов до конкурента. Також часто на американських сайтах можна зустріти ексклюзивні вироби, які продаються лише на території США.

Які товари найвигідніше купувати у США? Перш за все, це одяг і взуття, як для дорослих, так і для дітей. Такі речі тут завжди відрізняються відмінною якістю і більш ніж прийнятною вартістю, особливо порівнюючи з нашими «фірмовими» магазинами. Є сенс купувати у США і всіляку електроніку. По-перше, там часто представлені «просунуті» товари, яких у нас може взагалі не бути у продажу або які з’являться невідомо коли. Другим вагомим фактором знову стає ціна, а третім – якість. Причому найчастіше тут можна придбати гаджети з більш широкою комплектацією.

Переваги шопінгу в США

Популярні інтернет-магазини США

Сучасні інтернет-магазини США дуже популярні не лише серед своїх співвітчизників, а й серед іноземців, зокрема і українців. Тут можна купити практично все: від продуктів харчування до великогабаритної техніки. Водночас є універсальні інтернет-ресурси, на яких представлені практично всі категорії товарів, а є сайти, де можна замовити тільки певну продукцію. Кожен інтернет-магазин має свої переваги і недоліки, тому вибирати потрібно, ґрунтуючись на відгуках клієнтів та на репутації, яку він встиг заробити. Вагомими аспектами також стає різноманітність асортименту, способи оплати і нюанси, пов’язані з доставкою товару.

Пропонуємо список найпопулярніших інтернет-магазинів США на цей час:

Як замовити товари із США?

Здійснюючи покупки в інтернет-магазинах США, необхідно враховувати деякі особливості. Так у американських інтернет-магазинів зазвичай відсутня пряма доставка товару в Україну. У такому разі, слід скористатися послугами мейлфорвардерів. Це спеціальні посередники, які беруть твою посилку на свій склад у Америці, а потім відправляють тобі.

Вони надають покупцям з України «віртуальну американську адресу». Її можна вказати під час оформлення замовлення. Водночас важливо, щоб склад знаходився у безподатковому штаті, тобто на території, де непотрібно платити додатково відсоток від вартості товару. За умови прямої доставки посилки в Україну цієї націнки немає.

На що звернути увагу при виборі мейлфорвардера?

 • Розцінки. Вони можуть істотно відрізнятися у різних компаній на різні послуги. Зверни увагу, що належить до загальної суми оплати, а за що доведеться заплатити додатково.
 • Репутація. Надійні компанії завжди дбають про свій імідж і працюють на репутацію. Наявність постійних клієнтів і позитивних відгуків – очевидна ознака того, що мейлфорвардер знає свою справу і успішно виконує.
 • Комунікація. Хороший посередник завжди має бути на зв’язку, максимально швидко відповідати на твої питання і виконувати прохання.
 • Відповідальність. Важливо, наскільки мейлфорвардер готовий нести відповідальність за свою роботу. Чи пропонує він якісь гарантії, страхування.
 • Винахідливість. Хороший посередник повинен залагоджувати будь-які проблеми, що виникають у процесі пересилання.
 • Наявність додаткових послуг.

Як замовити товари із США

Найчастіше у низці додаткових послуг мейлфорвардери пропонують:

 • Перевірку ваги посилки і її вмісту.
 • Відправку фото покупок.
 • Консолідацію (об’єднання) і перепакування посилки з метою економії на оплаті за пересилання. Наприклад, кілька пар взуття будуть упаковані окремо, але їх можна скласти в одну коробку, що істотно знизить вагу посилки, а відповідно і вартість доставки.
 • Додаткову упаковку, для того щоб зменшити ризик пошкодження товару у процесі пересилання.
 • Зберігання вантажу на складі. Певну кількість днів послугу можуть надавати безкоштовно, а подальший період підлягає індивідуальним розцінками.
 • Допомогу у поверненні товару. У разі, якщо покупка не підійшла з якихось причин, мейлфорвардер може підказати, як повернути товар до магазину і отримати назад свої гроші.
 • Допомогу у здійсненні покупок в інтернет-магазинах, які не приймають вітчизняних карток до оплати.
 • Різні консультації і підказки з приводу закупівель у магазинах США.
 • Страхування. Деякі посередники пропонують за бажанням клієнта оформити страхування, яке у разі псування або пропажі вантажу стане вагомим аргументом на користь компенсації його вартості.

Приєднуйся та обирай тисячі товарів для опту (гурту) і дропшипінгу від українських постачальників, розширюй свій бізнес, здійснюй завантаження товарів у свій інтернет-магазин!