11/07/2018

Найпопулярніші кур’єрські служби України

повернутися до списку статей →

На цей час в Україні з тим чи іншим успіхом функціонують найрізноманітніші кур’єрські служби та служби доставки. Для того щоб віддати перевагу одній із них, слід знати про те, які послуги вони пропонують своїм клієнтам, і наскільки користувачі задоволені таким сервісом. Ми пропонуємо перелік найпопулярніших кур’єрських служб і коротку інформацію про їхню діяльність, щоб полегшити твої пошуки.

«Автолюкс»

Кур’єрська компанія «Автолюкс» з 1997 року здійснює вантажні та пасажирські перевезення на всій території України. Послуга доставки поширюється лише на негабаритний вантаж, який не вимагає спеціальної упаковки і транспортного засобу. Водночас необхідне оформлення товарно-транспортної накладної, яка супроводжує доставку вантажу. Оплата можлива за рахунок післяплати. До того ж розрахуватися за сервіс може як відправник, так і одержувач. Серед додаткових послуг можна відзначити можливість переадресації місця призначення або одержувача посилки, упаковку вантажу, а також СМС-повідомлення одержувачу про доставку вантажу.

Судячи з відгуків клієнтів, які скористалися послугами компанії «Автолюкс», доставка відбувається швидко і коштує недорого. Однак чимало і негативних відгуків. Так часто замовники скаржаться на те, що заздалегідь визначена сума доставки була необґрунтовано збільшена, ставлення персоналу було хамським, і навіть траплялись випадки зникнення частини вантажу.

«Делівері»

Компанія «Делівері» здійснює доставку вантажу, вагою від 1 кг до 8 т з можливою упаковкою (на вибір) на території України і за кордоном. Перевізник покладає на себе відповідальність за збереження посилки. Крім того, до переліку послуг належить можливість індивідуального страхування посилки і її відповідальне зберігання. Для постійних клієнтів передбачена гнучка система знижок. До того ж зареєстровані на сайті користувачі можуть відстежувати вантаж і управляти доставкою. Компанія проводить політику відкритості для всіх клієнтів, надаючи доступ до інформації про втрату і пошкодження вантажу. До того ж її діяльність спрямована на максимально швидке обслуговування відвідувачів, чи то прийняття, чи видача посилки з оформленням супровідної документації.

Але що про «Делівері» кажуть відгуки клієнтів? Вони згодні з тим, що компанія надає послуги за порівняно невелику вартість, проте багато хто нарікає на те, що перевізник не гарантує цілісності та неушкодженості вантажу і не відшкодовує страхові випадки. Однак представники компанії не втрачають зв’язку зі своїми клієнтами і намагаються реагувати на їхні відгуки, зокрема і письмово.

Делівері

«Гюнсел»

Досвід компанії «Гюнсел» у логістичній сфері налічує понад двадцять років. Її головний девіз – своєчасна доставка вантажу. Це можуть бути бандеролі, посилки, крихкі вироби, зокрема і предмети нестандартних розмірів та великої ваги, а також цінна продукція. Фірма пропонує програму лояльності для постійних клієнтів.

Діяльність цієї служби доставки, як і інших, супроводжує безліч позитивних і негативних відгуків. Так частина клієнтів задоволені послугами компанії, яка забезпечує своєчасну доставку вантажу у належному стані, і працює без вихідних, що дуже зручно для користувачів. Проте деякі клієнти стверджують, що не всі посилки потрапляють до місця призначення цілими та неушкодженими, оскільки є випадки крадіжки, на які не було відповідної реакції компанії.

«Ін Тайм»

За час свого існування компанія «Ін Тайм» посіла одну із чільних позицій серед інших кур’єрських служб України. Вона пропонує послуги з доставки вантажу, масою від 100 г до 10 т, у будь-яку точку країни. Крім того, тут є широкий перелік безкоштовного додаткового сервісу, серед якого можна відзначити виклик кур’єра онлайн, зберігання відправлень до 10 днів, отримання посилки за кодом СМС тощо, а також низка платних послуг, наприклад, післяплата, онлайн оплата і переадресація відправлень.

Водночас відгуки про компанію «Ін Тайм» свідчать про те, що не все так просто. Так, безумовно, є частина постійних клієнтів, яких все влаштовує, особливо вартість відправки. Але заразом є чимала кількість негативних відгуків від замовників, у яких виникли ті чи інші проблеми з вантажем. Серед найпоширеніших скарг можна назвати затримку вантажу. До речі, у таких випадках представники компанії оперативно відповідають на повідомлення і обіцяють знижку за несвоєчасність.

Ін тайм

«Міст Експрес»

Поштово-логістичний оператор України «Міст Експрес» здійснює різну доставку відправлень: кур’єрську, у відділення, у почтомат і Meest Tochka (найближчий пункт, зручний для одержувача). Водночас компанія здатна забезпечити низку переваг, таких як економія грошей, швидкість, зручний графік роботи, можливість відмовитися від товару, різні види оплати. Є можливість здійснення і міжнародної пересилки.

Як і в інших випадках, відгуки про роботу компанії досить суперечливі. З одного боку, багато клієнтів задоволені послугами цієї служби доставки: посилки доставляють швидко, система сповіщення і отримання налагоджена. З іншого боку, чимало користувачів пишуть про затримки у процесі пересилання вантажу, незручне розташування відділень для отримання. Проте представники компанії намагаються швидко реагувати на такі повідомлення і надають інформацію про стан посилки у конкретний проміжок часу.

«Нова Пошта»

«Нова Пошта» – одна із найпопулярніших на цей час кур’єрських служб в Україні. Її головна мета – робити доставку швидкою і легкою, до того ж здійснити її можуть у будь-який куточок країни. Компанія постійно розвивається, збільшуючи кількість клієнтів, територію розсилки і перелік додаткових послуг. Наразі «Нова Пошта» пропонує скористатися таким додатковим сервісом, як упаковка, зберігання, переадресація вантажу, а також СМС-трекінг і багато іншого.

Безумовно, за роки роботи ця кур’єрська компанія знайшла велику кількість постійних клієнтів, які із задоволенням користуються її послугами, незважаючи на порівняно високі ціни. Проте є і негативні відгуки з серйозними звинуваченнями на якість сервісу. Зокрема, співробітників компанії часто звинувачують у зазначенні неправдивої ваги посилки (з метою збільшення вартості доставки), підміні її вмісту, зникненні частини відправленого.

Нова Пошта

«Нічний Експрес»

Компанія «Нічний Експрес» відома, як підприємство, яке здійснює термінове перевезення вантажів. Крім того, вона забезпечує збереження посилки і оформлення супровідної документації. Є можливість страхування вантажу. Оплата послуг може бути готівковою та безготівковою, зокрема і через післяплату.

Незважаючи на порівняно невисоку вартість послуг, інтернет рясніє скаргами на роботу цієї кур’єрської служби. Зокрема, клієнти заявляють, що неодноразово стикалися із затримкою доставки, хамським і безвідповідальним ставленням персоналу, псуванням вантажу.

Нічний Експрес

«САТ»

Служба доставки «САТ» пропонує послуги перевезення вантажів, вагою від 5 г до 20 т. Компанія не обмежує мінімальну вагу і габарити посилки, що фінансово вигідно для клієнтів. Її основне завдання – «понадпоштові можливості для Ваших вантажів». Для цього фірма ретельно контролює організацію і здійснює управління перевезеннями, веде облік і управляє запасами, готує відповідну документацію.

А що ж можна сказати про відгуки клієнтів стосовно діяльності цієї кур’єрської служби? Деякі користувачі пишуть про те, що вона доставляє вантаж не у вказане місце і невчасно, до того ж він може бути пошкодженим, і компанія жодним чином не компенсує витрат. Водночас можна зустріти і достатню кількість позитивних відгуків клієнтів, які задоволені сервісом і цінами.

«УкрПошта»

«УкрПошта» – це українське державне підприємство поштового зв’язку, яке здійснює зокрема і вантажоперевезення. Компанія має безліч відділень по всій країні, навіть у глибинках, тому зручна для клієнтів з погляду територіальної поширеності. Крім того, доставка можлива і на міжнародному рівні. Останнім часом цю кур’єрську службу активно модернізують і намагаються поліпшити якість її сервісу, щоб збільшити конкурентоспроможність.

Тут клієнтів приваблюють низькі ціни, доступність і збереження вантажу. Водночас є багато незадоволених тривалими термінами пересилання і поганим обслуговуванням.

УкрПошта

«DHL»

Компанія «DHL» відома успішною діяльністю у галузі логістики. Вона здійснює вантажоперевезення різними видами транспорту: автомобільним, авіа, морським, зокрема і за кордон. Крім того, передбачена низка додаткових послуг, серед яких можна зазначити страхування, обробку і упаковку вантажу тощо.

За словами клієнтів цієї кур’єрської служби, їхні послуги коштують досить дорого за відсутності належного рівня сервісу, зокрема пересилання може тривати необґрунтовано довго. Тоді як інші користувачі стверджують, що якість наданих послуг повністю відповідає вартості.

DHL

«Ваш Час»

Підприємство «Ваш Час» позиціонує себе як логістичний оператор вантажоперевезень України. Компанія забезпечує індивідуальний підхід до кожного вантажу, відстежує його переміщення і гарантує збереження. Крім того, вона здійснює гнучку цінову політику і пропонує клієнтам систему знижок.

А про що кажуть відгуки користувачів? На їхню думку, ця кур’єрська служба нерідко істотно затримує доставку вантажу і не йде на контакт з клієнтами. Водночас позитивні відгуки свідчать про те, що пересилання товару відбувається досить швидко і недорого.

Кур’єрська служба
Яка кур’єрська служба краща у конкретному випадку, вирішувати тільки тобі. Однак не забудь зіставити всі «за» і «проти» та ознайомитися з відгуками клієнтів. Сподіваємося, що і наша інформація буде корисною для тебе.

Приєднуйся та обирай тисячі товарів для опту (гурту) і дропшипінгу від українських постачальників, розширюй свій бізнес, здійснюй завантаження товарів у свій інтернет-магазин!